gallery/files-banners-banner1

Rendimind.ee

gallery/files-banners-rendimind11_1_

Klientide tagasiside

NB! Tagasisidet saab saata, valides "KONTAKT"

Janek

"Jäime Teie tünnisaunaga väga rahule. Aitäh!"

Saile

"Tünnisaun oli kindlalt minu sünnipäevapeo hit! Inimesed oli elevil juba mõttest, et see tuleb ning hetkest, mil esimene peoline kümblema läks, polnud tünn õhtu jooksul enam kordagi tühi.
Väga meeldisid ka sauna omanikud. Jõudsin konkreetse tünnisaunani läbi googeldamise ning rõõm oli suur, kui koheselt minu pärimistele vastati. Omanikud on väga muhedad, paindlikud ja vahvalt abivalmid :) Tänud! Loodetavasti kohtume veel!"

Ülle

"Tegime oma lapsele sünnipäeva üllatuse pühapäeval, lapsel oli väga lõbus. Aitäh Teile kaasa aitamast üllatuse korraldamisele."

Signe

"Meil oli tünnisaun tellitud juubelile, me ei pidanud ise peaaegu midagi tegema, poisid tõid tünni kohale, panid paika, näitasid kuidas mismoodi töötab ja meie panime ainult vee jooksma ja mõne aja pärast pani mees ahju kütte. Paar tundi hiljem olime juba tünnis mõnulemas. Soovitan Teid kindlasti."

Hannes

"Rentisime kaheks ööpäevas kümblustünni ja jäime kogu seltskonnaga väga rahule!"

Kert

"Tellisime juba 3ndat korda oma seltskonnaga tünni. Oleme alati tünni ja teenusega rahule jäänud. Julgeme soovitada!"

Pirjo

"Tegin oma mehele üllatuspoe sünnipäevaks ja rentisin kümblustünni. Kui muss mul koju jõudis ja sõpru ja tünnisauna maja taga nägi, ütles ta vaid "Ossa ... :D"

Steve

"Kümblustünni sai üllatavalt kiiresti vett täis. Kütmine võttis natukene oodatust kauem aega, aga selle eest oli asi seda väärt. Talvise kümblustünni mõnusid sai nauditud südaööni. Positiivne, et öösel oli -5 - -7 kraadi külma ja vesi oli hommikuni tünnis soe ning kasutuskõlblik. Kes veel kahtlevad tünni rentida, siis soovitan soojalt!"

Jaak

"15km suusatamist, dušši alt läbi, 3 külm õlut näppu ja tünnisauna. Huhh parem, kui jalgpall :D"

Lauri

"Meile ausalt meeldis!"

Koit

"Meil oli 5 liikmeline jahimeeste seltskond ja peale jahti sai ära proovitud sügaval metsas saunamajas. Õues oli -4 kraadi, lund sadas, tünn auras-toreda asja olete teinud ikka poisid. Tervitused Teile."

Peep

"Tellisin endale sünnipäevaks atraktsiooni, raudselt tellin veel üritustele!"

Piret

"Meie jäime väga rahule, toodi kokkulepitud ajal kohale, saime juhtnöörid ja õhtu oli meil mõnusalt sisustatud."

Indrek

"Võtsime tünnisauna esimeste külmade ilmadega ja ülisuper mõnus oli."

Martin

"Tartu üks jalgameeskond kiidab kümblustünni ;)"

+372 53 596 911 | info@rendimind.ee