gallery/files-banners-banner1
gallery/files-banners-banner2

Rendimind.ee

gallery/files-banners-rendimind11_1_

Tünnisauna / Kümblustünni rent Viljandimaal

Rendimind.ee pakub võimalust muuta oma üritused eriti lahedaks. AUSALT, usu meid!

Vaata kindlasti ka "Klientide tagasisidet!"

Kümblustünn sobib suurematele- ja väiksematele seltskondadele meeleolu tekitamiseks. Mõnus meelelahutus erinevateks üritusteks – sünnipäevad, tähtpäevad, aiapeod, saunapeod, firma suvepäevad jne. 

Sooja veega tünnisaun on suurepärane viis vabaneda lihaspingetest. Naudingu suurendamiseks võib vette lisada nii tavalist meresoola, ravimtaimeekstrakte kui ka paar tilka eeterlikke õlisid.

Haagisel kümblustünni on lihtne rentida ja mugav kasutada (vt ka kasutusjuhendit). Võimalus tellida transport meilt kui ka tulla  ise järgi. Vajalik haakekonksuga sõiduk. 

Kümblustünn mahutab mõnusalt 7-8 inimest. Lisaks on haagise tagumisel osal istekohad neljale inimesele ja topsihoidjad tünnis mõnulejatele. Meeleolu tekitab seitsme erineva valgusreziimiga LED valgusti vannis.        

Tünni kasutamiseks on vajalik tasane maapind ning ligipääs veele. Tünn tuleb eelnevalt täita veega ja alles seejärel saab hakata ahju kütma. Soovitatav on kütmise ajal hoida peal tünni katet je segada vett iga poole tunni tagant. Keskmiselt kulub kütmiseks 2-3 tundi ja ca. kaks 40L kotti küttepuid. 

+372 53 596 911 | info@rendimind.ee